Друк блокнотів

Друк блокнотів

Друк блокнотів від компанії Постайл Системс ТОВ - фото 1
від 22 ₴

Опис

Блокнот

Блокно т (від англ. Block-notes — дослівно блок записів) — невеличка книжка, іноді з відривними листками, призначена для нотування різних подій, адрес, номерів телефонів, усього, що забажає людина. 

Фірмовий блокнот (блокнот з надрукованим лого) – завжди ознака солідності та увагі до бізнес-партнерів фірми.

У всіх є зараз модні функціональні телефони та планшети з безліччю можливостей створювати і зберігати нотатки, але що може бути краще швидше і зручніше звичайного блокнота і ручки для того, щоб записати прийшла на розум думка, зробити замальовку, черкнути записку? Блокнот з відривними листами все ще залишається найпопулярнішим друкованим продуктом. Це зручний засіб для записів використовується повсюдно: будинки в побуті, в офісі або в якості бізнес-сувенірів. Блокнот з фірмовою символікою - прекрасне ненав'язливе рекламне нагадування про його дарувальника.

pic_76b590822f8f2ed_1920x9000_1.jpg

Друк блокнотів у нас можливий в різних форматах і варіантах. Писати кульковою ручкою на крейдованому папері незручно, тому для внутрішніх блоків ми використовуємо некрейдований папір, який може бути розлініяна в смужку чи клітинку. На кожен листочок можна нанести логотип компанії, її назву та контактну інформацію.

В оформленні обкладинки можна використовувати крейдований або дизайнерський папір та картон щільністю від 200 г / кв.м. Як малюнок можна використовувати логотип або будь-яку графіку, зробити ламінацію.

Вартість друку блокнотів залежить від формату (найпоширенішими є А4, А5, А6), кількості аркушів, типу паперу, тиражу, виду скріплення (найчастіше це пружина), кольоровості обкладинки і її покриття. Розрахувати вартість друку можна за допомогою нашого прайс-листу, або зателефонувавши нам.

pic_176a99243c79d55_1920x9000_1.jpg