Друк книг

Друк книг від компанії Постайл Системс ТОВ - фото 1
від 55 ₴

Опис

Друк книг за запитом

Книги — неперіодичні видання у вигляді зброшурованих паперових листів або блоків з надрукованою на них текстовою, графічною, ілюстраційною інформацією, об'ємом понад 48 сторінок, у м'якій або твердій палітурці. Ми готові надрукувати книгу будь-яким тиражем у м'якій палітурці, виступаючи як партнер видавництва. Наше обладнання дозволяють робити якісне різання, палітурку, виготовляти якісні обкладинки. Розрахувати вартість друку книг ви можете за допомогою нашого прайса - Цифровий друк. Кожна людина рано чи пізно замислюється про створення власної книги. Це може бути збірка віршів, спогади молодості або заново розроблений підручник, за яким навчатиметься не один десяток студентів. У будь-якому випадку, якщо справа не стосується знаменитих популярних авторів, то друк книг, як правило, лягає на плечі самих авторів. І тут важливо знайти надійного підрядника, який має потрібні знання в технології друку і має відповідне обладнання.

Як замовити друк книги

Щоб зробити замовлення книг у нашій друкарні, не потрібно витрачати багато часу. Заявку достатньо надіслати по інтернету, самостійно підібравши оптимальний варіант тиражу, розміру майбутнього видання та типу паперу. Мінімальний тираж становитиме лише 50 штук, вартість готового виробу залежить від тиражу.

Вартість друку книги

Також на кінцеву ціну впливає і кількість кольорів, використаних під час друку. Ви можете вибрати повнокольоровий друк, проте наш досвід підказує, що найпопулярнішим є комбінація кольорової обкладинки з моноколірною (чорно-білою) внутрішньою частиною. Втім, яскраві барвисті ілюстрації трапляються теж нерідко.

Друк книг малими тиражами, палітурка - термобіндер (м'яка обкладинка)

pic_28a74aad1fdf7de_1920x9000_1.jpg

Друкуйте книги у нас:

  • мінімальні терміни виконання замовлень. За рахунок простоти технологічної лінії цифрового друку скорочуються терміни виготовлення книжок.
  • мінімальна вартість виготовлення. Використання витратних матеріалів та запчастин для обладнання "з перших рук" дозволяє досягти мінімальної ринкової вартості друку.
  • оптимальна якість виробів. У своїй роботі ми використовуємо сучасне друковане та фінішне обладнання, що дозволяє досягти оптимальної якості.

Характеристики

Тип продукції
багатосторінкова
Види продукції, що виготовляється
журнали, каталоги, книги
Тираж
10 шт.
Термін придатності
2 днів
Спосіб доставки
пошта, самовивіз