Друк підручників і навчальних посібників

Друк підручників і навчальних посібників

Друк підручників і навчальних посібників від компанії Постайл Системс ТОВ - фото 1
від 98 ₴

Опис

Друк навчальних посібників

Кожна людина обов'язково проходить етапи навчання, спочатку у школі, потім у коледжах чи вищих навчальних закладах. Більшість із нас за бажанням чи за потребою підвищує кваліфікацію на курсах або у ВНЗ. У навчальних закладах з кожним роком ми отримуємо необхідну інформацію, яка є основою для освоєння вибраних навчальних дисциплін та спеціальності загалом. Сучасна освіта передбачає вивчення як обов'язкової літератури, а й вимагає вивчення спеціалізованої додаткової літератури, тому дуже актуальна і затребувана послуга друк навчальних посібників – підручників до різноманітних навчальних дисциплін.

pic_6e9708b2f35ccb1dda65ff81f9f39642_1920x9000_1.jpg

Виготовлення методичних посібників

Виготовлення методичних посібників передбачає створення освітньої літератури для певного предмета або для певної спеціальності, яка включає вузькоспеціалізований матеріал. На відміну від звичайних підручників, методички містять значно менше інформації, але при цьому вони містять конкретну інформацію на наведену тему з докладним описом і наведеними особистими прикладами автора. Друк методичок здійснюється у малій кількості, тому що з кожним роком інформація може змінюватись або доповнюватись, таким чином доцільніше друкувати малими тиражами для певної кількості студентів.

Друк підручників та методичок

Наша оперативна друкарня здійснює друк підручників та методичних посібників у будь-якій кількості та будь-якого формату. За допомогою новітнього цифрового обладнання ми здійснюємо друк та виготовлення навчальних посібників максимально швидко та якісно, гарантуючи те, що весь текст, графіки, таблиці та зображення будуть чіткими, як у початковому електронному варіанті. Телефонуйте нам зараз або скористайтеся кнопкою зворотного зв'язку, щоб оформити замовлення або отримати безкоштовну консультацію з цього питання.